| Elýeterlilik: | |
|---|---|
S5 seriýaly derejeli datçik, ýangyç derejesiniň takyk maglumatyny bermek üçin bar bolan generator ulgamlary bilen üznüksiz birleşip, 4-20mA çykyş üpjün edýär. Onda ýangyç derejesi bilen sazlanýan, üznüksiz we ygtybarly ölçegleri üpjün edýän ýüzýän mehanizm bar. Tankyň ýokarsyndan oturdylan SAE-5 deşik flanesini ulanyp, gurnamak gönümel.
| model # | S5-350 |
| Uzynlyk | Baş bölümiň aşagyndan 350mm, 110mm ~ 3000mm düzülip bilner |
| Material | poslamaýan polat zondy we NBR ýüzýär |
| Çykyş | 4-20mA |
| Karar | 21mm ölçegde (deslapky) |
| Floüzýän ölçeg | 35 * 32 NBR |
| Gurnamak | SAE-5 deşik flanes |
| Kabeliň uzynlygy | deslapky uzynlygy birleşdirijisiz 460mm; uzynlygy düzülip bilner |
Dereje datçigini gurmak birnäçe möhüm ädimleri öz içine alýar:
Dogry gurnama ýerini saýlaň:
Päsgelçiliklerden gaça durup, suwuň derejesini takyk ölçäp bilýän datçik üçin laýyk ýer saýlaň.
Saýty taýýarlaň:
Gorag meýdançasyny arassalaň we päsgelçilikleriň öňüni alyň.
Sensor dagy:
Sensory ygtybarly gurnamak üçin öndürijiniň görkezmelerini ädimme-ädim ýerine ýetiriň. Öň kesgitlenen tankyň EMPTY we FULL bilen işleýändigine göz ýetiriň.
Simleri birikdiriň:
Howpsuzlyk ülňülerine eýerip, datçigi elektrik üpjünçiligi we dolandyryş ulgamyna dogry birikdiriň. Zerur bolsa integrirlenen birleşdirijini dizaýna goýup bilerdik.
Sensory synap görüň:
Gurlandan soň, suwuň derejesiniň üýtgemegine dogry jogap berýändigini barlamak üçin datçigi barlaň.
Yzygiderli hyzmat:
Wizual gözden geçirmek we arassalamak ýaly wagtal-wagtal optimal öndürijilik üçin datçigi barlamak we goldamak üçin tertip dörediň.
Sorag-jogap
1-nji sorag: Suwuk derejeli datçik näme we ol nähili işleýär?
A1: Suwuklyk derejesindäki datçik, tankdaky ýa-da gapda suwuklygyň derejesini kesgitlemek we ölçemek üçin ulanylýan enjam. Suwuklyk derejesi bilen ýokarlanýan ýa-da aşak düşýän, displeý ölçeýjisine üznüksiz elektrik signalyny çykarýan uly ýüzýän mahaly işleýär.
2-nji sorag: Programmam üçin dogry suwuklyk datçigini nädip saýlamaly?
A1: Suwuklyk derejesiniň dogry datçigini saýlamak üçin suwuklygyň görnüşi (meselem, poslaýjy, içip bolýan), islenýän ölçeg takyklygy, tankyň ululygy we görnüşi we gurnama talaplary ýaly faktorlary göz öňünde tutuň. Jikme-jik maglumat üçin habarlaşmagyňyzy haýyş edýäris.