| Elýeterlilik: | |
|---|---|
S5 maşgala ýangyç derejesiniň datçigi, generator ulaglarynda we deňiz senagatynda ulanmak üçin niýetlenen, ýangyç derejesine takyk gözegçiligi üpjün edýän köpugurly enjamdyr. Premium 304 poslamaýan polatdan ýasalan ajaýyp poslama garşylygy we çydamlylygy bar. Bu, aşa howa bolsun ýa-da hapalaýjylara sezewar bolsun, agyr şertlere garşy durmaga mümkinçilik berýär. SAE - 5 deşik flanes arkaly amatly oturdylýar.
| model # | S5-250 |
| Uzynlyk | Baş bölümiň aşagyndan 250mm, 110mm ~ 3000mm düzülip bilner |
| Material | poslamaýan polat zondy we NBR ýüzýär |
| Çykyş | 4-20mA |
| Karar | 21mm ölçegde (deslapky) |
| Floüzýän ölçeg | 35 * 32 NBR |
| Gurnamak | SAE-5 deşik flanes |
| Kabeliň uzynlygy | deslapky uzynlygy birleşdirijisiz 460mm; uzynlygy düzülip bilner |