| kasadiaan: | |
|---|---|
Sensor tingkat suluh kulawarga S5 mangrupakeun alat serbaguna dirancang pikeun pamakéan dina kandaraan generator jeung industri laut, nyadiakeun monitoring tingkat suluh tepat. Dijieunna tina stainless steel 304 premium, éta gaduh résistansi korosi sareng daya tahan anu luar biasa. Hal ieu ngamungkinkeun éta tahan kana kaayaan anu parah, naha éta cuaca ekstrim atanapi paparan ka kontaminan. Hal ieu merenah dipasang via hiji SAE - 5 flange liang.
| model # | S5-250 |
| Panjangna | 250mm ti handap ka ujung unit sirah, 110mm ~ 3000mm nyaeta customizable |
| Bahan | usik stainless steel sarta ngambang NBR |
| Kaluaran | 4-20mA |
| Resolusi | Resolusi 21mm (standar) |
| Dimensi ngambang | 35*32 NBR |
| Pamasangan | SAE-5 liang flange |
| Panjang kabel | panjangna standar nyaéta 460mm tanpa konektor; panjang nyaeta customizable |