| Avanoa: | |
|---|---|
O le S5 family fuel level sensor o se masini fa'apitoa ua fuafuaina mo le fa'aoga i afi afi ta'avale ma alamanuia o le gataifale, e maua ai le mata'ituina lelei o le suau'u. Faia i luga o le 304 sili atu uamea, e fa'aalia ai le fa'atosina mata'ina ma le tumau. O lea e mafai ai ona tatalia tulaga faigata, pe o se tau ogaoga po'o le aafia i mea leaga. E faigofie ona fa'apipi'i e ala ile SAE - 5 pu flange.
| fa'ata'ita'iga # | S5-250 |
| Umi | 250mm mai le pito i lalo i le pito o le iunite ulu, 110mm ~ 3000mm e customizable |
| Meafaitino | su'esu'e u'amea uamea ma fa'apeopea NBR |
| Tuuina atu | 4-20mA |
| I'ugafono | 21mm i le iugafono (valea) |
| Fua opeopea | 35*32 NBR |
| Fa'amauina | SAE-5 pu fa'au'u |
| Uaea umi | umi fa'aletonu e 460mm e aunoa ma se feso'ota'iga; umi e customizable |