| Мавҷудият: | |
|---|---|
Сенсори сатҳи сӯзишвории оилавии S5 як дастгоҳи гуногунҷабҳаест, ки барои истифода дар мошинҳои генераторҳо ва саноати баҳрӣ пешбинӣ шудааст, ки мониторинги дақиқи сатҳи сӯзишвориро таъмин мекунад. Он аз пӯлоди зангногир 304 сохта шуда, муқовимати барҷаста ба зангзанӣ ва устуворӣ дорад. Ин ба он имкон медиҳад, ки ба шароити сахт тоб оварад, хоҳ он дар ҳавои шадид ё дучори ифлоскунандаҳо бошад. Он ба таври қулай тавассути ҳалқаи сӯрохии SAE - 5 насб карда мешавад.
| модел # | S5-250 |
| Дарозӣ | 250 мм аз поён то канори воҳиди сар, 110 мм ~ 3000 мм танзимшаванда аст |
| Материал | зонд аз пӯлоди зангногир ва шино NBR |
| Натиҷа | 4-20мА |
| Резолюция | 21мм дар ҳалли (пешфарз) |
| Андозаи шинокунанда | 35*32 НБР |
| Монтаж | Фланеци сӯрохи SAE-5 |
| Дарозии кабел | дарозии пешфарз 460mm бе пайвасткунаки аст; дарозии танзимшаванда аст |