| Eskuragarritasuna: | |
|---|---|
S5 familiako erregai-mailaren sentsorea sorgailuen ibilgailuetan eta itsas industrian erabiltzeko diseinatutako gailu polifazetikoa da, erregai-mailaren monitorizazio zehatza eskaintzen duena. Premium 304 altzairu herdoilgaitzez egina, korrosioarekiko erresistentzia eta iraunkortasun bikaina ditu. Horri esker, baldintza gogorrak jasaten ditu, muturreko eguraldia edo kutsatzaileen eraginpean egotea. Eroso muntatzen da SAE - 5 zuloko brida baten bidez.
| eredua # | S5-250 |
| Luzera | 250 mm behetik unitate nagusiaren ertzera, 110 mm ~ 3000 mm pertsonalizagarria da |
| Materiala | altzairu herdoilgaitzezko zunda eta NBR flotagailua |
| Irteera | 4-20mA |
| Ebazpena | 21 mm-ko bereizmena (lehenetsia) |
| Flotatzailearen dimentsioa | 35*32 NBR |
| Muntaketa | SAE-5 zuloko brida |
| Kablearen luzera | lehenetsitako luzera 460 mm da konektorerik gabe; luzera pertsonalizagarria da |