| kasedhiyan: | |
|---|---|
Sensor tingkat bahan bakar kulawarga S5 minangka piranti serbaguna sing dirancang kanggo digunakake ing kendaraan generator lan industri laut, nyedhiyakake pemantauan tingkat bahan bakar sing tepat. Digawe saka baja tahan karat 304 premium, nduweni ketahanan korosi lan daya tahan sing luar biasa. Iki ngidini kanggo nahan kahanan sing atos, manawa cuaca ekstrem utawa kena pengaruh rereged. Iki dipasang kanthi gampang liwat flange bolongan SAE - 5.
| model # | S5-250 |
| dawa | 250mm saka ngisor menyang pinggir unit sirah, 110mm ~ 3000mm bisa disesuaikan |
| Bahan | probe stainless steel lan NBR float |
| Output | 4-20mA |
| Resolusi | Resolusi 21 mm (standar) |
| Ukuran float | 35*32 NBR |
| Pemasangan | SAE-5 hole flange |
| dawa kabel | dawa standar 460mm tanpa konektor; dawa iku customizable |