| පවතින බව: | |
|---|---|
S5 පවුලේ ඉන්ධන මට්ටමේ සංවේදකය යනු නිශ්චිත ඉන්ධන මට්ටම නිරීක්ෂණයක් සපයන, ජනක වාහන සහ සමුද්ර කර්මාන්තයේ භාවිතය සඳහා නිර්මාණය කර ඇති බහුකාර්ය උපාංගයකි. වාරික 304 මල නොබැඳෙන වානේ වලින් සාදන ලද, එය කැපී පෙනෙන විඛාදන ප්රතිරෝධය සහ කල්පැවැත්ම ගැන පුරසාරම් දොඩයි. ආන්තික කාලගුණය හෝ දූෂකවලට නිරාවරණය වීම වැනි දරුණු තත්වයන්ට ඔරොත්තු දීමට මෙමගින් හැකියාව ලැබේ. එය SAE - 5 සිදුරු ෆ්ලැන්ජ් හරහා පහසුවෙන් සවි කර ඇත.
| ආකෘතිය # | S5-250 |
| දිග | ප්රධාන ඒකකයේ පහළ සිට දාරය දක්වා 250mm, 110mm~3000mm අභිරුචිකරණය කළ හැකිය |
| ද්රව්ය | මල නොබැඳෙන වානේ පරීක්ෂණය සහ NBR පාවෙන |
| ප්රතිදානය | 4-20mA |
| විභේදනය | 21mm විභේදනය (පෙරනිමිය) |
| පාවෙන මානය | 35*32 NBR |
| සවි කිරීම | SAE-5 සිදුරු ෆ්ලැන්ජ් |
| කේබල් දිග | සම්බන්ධකය නොමැතිව පෙරනිමි දිග 460mm; දිග අභිරුචිකරණය කළ හැකිය |