| Dostupnost: | |
|---|---|
Senzor nivoa goriva porodice S5 je svestrani uređaj dizajniran za upotrebu u vozilima generatora i pomorskoj industriji, pružajući precizno praćenje nivoa goriva. Napravljen od vrhunskog nerđajućeg čelika 304, odlikuje se izuzetnom otpornošću na koroziju i izdržljivošću. To mu omogućava da izdrži teške uslove, bilo da se radi o ekstremnim vremenskim uslovima ili izloženosti zagađivačima. Pogodno se montira preko SAE - prirubnice sa 5 rupa.
| model # | S5-250 |
| Dužina | 250 mm od dna do ivice glavne jedinice, 110 mm ~ 3000 mm je prilagodljivo |
| Materijal | sonda od nerđajućeg čelika i NBR plovak |
| Izlaz | 4-20mA |
| Rezolucija | 21 mm u rezoluciji (zadano) |
| Float dimenzija | 35*32 NBR |
| Montaža | SAE-5 prirubnica sa rupom |
| Dužina kabla | zadana dužina je 460 mm bez konektora; dužina je prilagodljiva |