| Dostupnost: | |
|---|---|
Senzor razine goriva obitelji S5 svestrani je uređaj dizajniran za upotrebu u vozilima s generatorima i pomorskoj industriji, koji omogućuje precizno praćenje razine goriva. Izrađen od vrhunskog nehrđajućeg čelika 304, može se pohvaliti izvanrednom otpornošću na koroziju i izdržljivošću. To mu omogućuje da izdrži teške uvjete, bilo da se radi o ekstremnim vremenskim uvjetima ili izloženosti zagađivačima. Praktično se montira putem SAE - prirubnice s 5 rupa.
| model # | S5-250 |
| Duljina | 250 mm od dna do ruba glavne jedinice, 110 mm ~ 3000 mm je prilagodljivo |
| Materijal | sonda od nehrđajućeg čelika i NBR plovak |
| Izlaz | 4-20 mA |
| Rezolucija | 21 mm razlučivosti (zadano) |
| Dimenzija plovka | 35*32 NBR |
| Montaža | SAE-5 prirubnica s rupom |
| Duljina kabela | zadana duljina je 460 mm bez priključka; duljina je prilagodljiva |