| Kuwanikwa | |
|---|---|
Iyo S5 mhuri yemafuta level sensor chishandiso chinogoneka chakagadzirirwa kushandiswa mumotokari dzejenareta uye indasitiri yemugungwa, ichipa chaiyo mafuta ekutarisa. Yakagadzirwa ne premium 304 simbi isina tsvina, inozvirumbidza yakasarudzika corrosion kuramba uye kusimba. Izvi zvinoita kuti ikwanise kumira nemamiriro ekunze akaomarara, ingave mamiriro ekunze akanyanyisa kana kuratidzwa kune zvinosvibisa. Inoiswa zviri nyore kuburikidza neSAE - 5 hole flange.
| muenzaniso # | S5-250 |
| Urefu | 250mm kubva pasi kusvika kumucheto kwemusoro weyuniti, 110mm ~ 3000mm inogoneka |
| Material | Stainless simbi probe uye NBR inoyangarara |
| Output | 4-20mA |
| Resolution | 21mm mukugadziriswa (default) |
| Float dimension | 35*32 NBR |
| Mounting | SAE-5 gomba flange |
| Cable urefu | default kureba ndeye 460mm pasina connector; kureba kunokwanisika |