| Pieejamība: | |
|---|---|
S5 saimes degvielas līmeņa sensors ir daudzpusīga ierīce, kas paredzēta izmantošanai transportlīdzekļos ar ģeneratoriem un jūras rūpniecībā, nodrošinot precīzu degvielas līmeņa uzraudzību. Izgatavots no augstākās kvalitātes 304 nerūsējošā tērauda, tas lepojas ar izcilu izturību pret koroziju un izturību. Tas ļauj tai izturēt skarbos apstākļus neatkarīgi no tā, vai tie ir ekstremāli laika apstākļi vai piesārņotāju iedarbība. Tas ir ērti uzstādīts, izmantojot SAE - 5 caurumu atloku.
| modelis Nr. | S5-250 |
| Garums | 250 mm no apakšas līdz galvas bloka malai, 110 mm ~ 3000 mm ir pielāgojami |
| Materiāls | nerūsējošā tērauda zonde un NBR pludiņš |
| Izvade | 4-20mA |
| Izšķirtspēja | 21 mm izšķirtspēja (noklusējums) |
| Pludiņa izmērs | 35*32 NBR |
| Montāža | SAE-5 caurumu atloks |
| Kabeļa garums | noklusējuma garums ir 460 mm bez savienotāja; garums ir pielāgojams |