| Tilgjengelighet: | |
|---|---|
S5-familiens drivstoffnivåsensor er en allsidig enhet designet for bruk i generatorkjøretøyer og marin industri, og gir nøyaktig overvåking av drivstoffnivået. Laget av premium 304 rustfritt stål, og har enestående korrosjonsbestandighet og holdbarhet. Dette gjør at den tåler tøffe forhold, enten det er ekstremvær eller eksponering for forurensninger. Den er praktisk montert via en SAE - 5-hulls flens.
| modell # | S5-250 |
| Lengde | 250 mm fra bunnen til kanten av hovedenheten, 110 mm ~ 3000 mm kan tilpasses |
| Materiale | rustfri stålsonde og NBR flottør |
| Produksjon | 4-20mA |
| Oppløsning | 21 mm i oppløsning (standard) |
| Flytende dimensjon | 35*32 NBR |
| Montering | SAE-5 hulls flens |
| Kabellengde | standard lengde er 460 mm uten kobling; lengden kan tilpasses |