| Доступност: | |
|---|---|
Сензор нивоа горива породице С5 је свестрани уређај дизајниран за употребу у возилима генератора и поморској индустрији, пружајући прецизно праћење нивоа горива. Направљен од врхунског нерђајућег челика 304, одликује се изузетном отпорношћу на корозију и издржљивошћу. Ово му омогућава да издржи тешке услове, било да је реч о екстремним временским условима или изложености загађивачима. Погодно се монтира преко САЕ - прирубнице са 5 рупа.
| модел # | С5-250 |
| Дужина | 250 мм од дна до ивице главне јединице, 110 мм ~ 3000 мм је прилагодљиво |
| Материјал | сонда од нерђајућег челика и НБР пловак |
| Излаз | 4-20мА |
| Резолуција | 21 мм у резолуцији (подразумевано) |
| Флоат димензија | 35*32 НБР |
| Монтажа | САЕ-5 прирубница са отвором |
| Дужина кабла | подразумевана дужина је 460 мм без конектора; дужина је прилагодљива |