| ភាពអាចរកបាន៖ | |
|---|---|
ឧបករណ៍ចាប់សញ្ញាកម្រិតឥន្ធនៈគ្រួសារ S5 គឺជាឧបករណ៍ដែលអាចប្រើប្រាស់បានដែលត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ប្រើប្រាស់ក្នុងម៉ាស៊ីនភ្លើងរថយន្ត និងឧស្សាហកម្មសមុទ្រ ដោយផ្តល់នូវការត្រួតពិនិត្យកម្រិតប្រេងឥន្ធនៈយ៉ាងជាក់លាក់។ ផលិតពីដែកអ៊ីណុក 304 គុណភាពខ្ពស់ វាមានភាពធន់ទ្រាំនឹងការ corrosion និងធន់។ នេះអនុញ្ញាតឱ្យវាទប់ទល់នឹងលក្ខខណ្ឌដ៏អាក្រក់ មិនថាអាកាសធាតុខ្លាំង ឬការប៉ះពាល់នឹងសារធាតុកខ្វក់នោះទេ។ វាត្រូវបានម៉ោនយ៉ាងងាយស្រួលតាមរយៈ SAE - 5 hole flange ។
| ម៉ូដែល # | ស៥-២៥០ |
| ប្រវែង | 250mm ពីបាតទៅគែមនៃអង្គភាពក្បាល, 110mm ~ 3000mm គឺអាចប្ដូរតាមបំណង |
| សម្ភារៈ | ការស៊ើបអង្កេតដែកអ៊ីណុក និងអណ្តែត NBR |
| ទិន្នផល | 4-20mA |
| ដំណោះស្រាយ | 21mm ក្នុងគុណភាពបង្ហាញ (លំនាំដើម) |
| វិមាត្រអណ្តែត | 35*32 NBR |
| ការម៉ោន | រន្ធ SAE-5 |
| ប្រវែងខ្សែ | ប្រវែងលំនាំដើមគឺ 460 មមដោយគ្មានឧបករណ៍ភ្ជាប់; ប្រវែងអាចប្ដូរតាមបំណងបាន។ |