| Даступнасць: | |
|---|---|
Датчык ўзроўню паліва сямейства S5 - гэта універсальная прылада, прызначаная для выкарыстання ў транспартных сродках з генератарамі і марской прамысловасці, якая забяспечвае дакладны кантроль за ўзроўнем паліва. Выраблены з нержавеючай сталі прэміум-класа 304, ён можа пахваліцца выдатнай устойлівасцю да карозіі і даўгавечнасцю. Гэта дазваляе яму вытрымліваць суровыя ўмовы, няхай гэта будзе экстрэмальнае надвор'е або ўздзеянне забруджванняў. Ён зручна мантуецца праз фланец SAE - 5 адтулін.
| мадэль # | С5-250 |
| Даўжыня | 250 мм ад дна да краю галаўнога блока, 110 мм ~ 3000 мм можна наладзіць |
| Матэрыял | зонд з нержавеючай сталі і паплавок NBR |
| Выхад | 4-20 мА |
| дазвол | Раздзяленне 21 мм (па змаўчанні) |
| Вымярэнне паплаўка | 35*32 NBR |
| Мантаж | Фланец з адтулінай SAE-5 |
| Даўжыня кабеля | даўжыня па змаўчанні 460 мм без раздыма; даўжыня наладжваецца |