| Mövcudluq: | |
|---|---|
S5 ailəsinin yanacaq səviyyəsi sensoru, generatorlar avtomobillərində və dəniz sənayesində istifadə üçün nəzərdə tutulmuş, yanacaq səviyyəsinin dəqiq monitorinqini təmin edən universal cihazdır. Mükəmməl 304 paslanmayan poladdan hazırlanmış, əla korroziyaya davamlılıq və davamlılığa malikdir. Bu, istər ekstremal hava şəraiti, istərsə də çirkləndiricilərə məruz qalma kimi sərt şərtlərə tab gətirməyə imkan verir. SAE - 5 dəlikli flanş vasitəsilə rahat şəkildə quraşdırılır.
| model # | S5-250 |
| Uzunluq | Baş blokunun altından kənarına 250 mm, 110 mm ~ 3000 mm fərdiləşdirilə bilər |
| Material | paslanmayan polad zond və NBR üzən |
| Çıxış | 4-20mA |
| Qətnamə | 21 mm ayırdetmə (defolt) |
| Float ölçüsü | 35*32 NBR |
| Montaj | SAE-5 deşik flanş |
| Kabel uzunluğu | standart uzunluq bağlayıcı olmadan 460 mm-dir; uzunluğu fərdiləşdirilə bilər |