| Availability: | |
|---|---|
S5 familia cibus sensoris gradu est versatilis fabrica ad usum in generantibus vehiculis et industria marinis destinata, cum accurata fuel vigilantia providet. 304 Premia facta de ferro intemerata, gloriatur Egregiam corrosio resistentiam et diuturnitatem. Hoc dat condiciones graues sustinere, sive tempestas extrema sive detectio contaminantium est. Commode conscendit per SAE - 5 foramen LABIUM.
| exemplar # | S5-250 |
| Longitudo | 250mm ab imo ad marginem capitis unitas, 110mm~3000mm est customizable |
| Materia | immaculatam ferro specillum et NBR supernatet |
| Output | 4-20mA |
| Resolution | 21mm in resolutione (per annum) |
| Supernatet dimensio | 35*32 NBR |
| Adscendens | SAE-5 foramen LABIUM |
| Cable longitudo | defalta longitudo 460mm sine iungo; longitudo vestibulum |