| Razpoložljivost: | |
|---|---|
Senzor nivoja goriva družine S5 je vsestranska naprava, zasnovana za uporabo v vozilih z generatorji in pomorski industriji, ki zagotavlja natančno spremljanje nivoja goriva. Izdelan je iz vrhunskega nerjavečega jekla 304 in se ponaša z izjemno odpornostjo proti koroziji in vzdržljivostjo. To mu omogoča, da prenese težke pogoje, pa naj gre za ekstremne vremenske razmere ali izpostavljenost onesnaževalcem. Priročno je nameščen s prirobnico SAE - 5 lukenj.
| model # | S5-250 |
| Dolžina | 250 mm od dna do roba glavne enote, 110 mm ~ 3000 mm je nastavljivo |
| Material | sonda iz nerjavečega jekla in NBR plovec |
| Izhod | 4-20mA |
| Resolucija | 21 mm v ločljivosti (privzeto) |
| Plovna dimenzija | 35*32 NBR |
| Montaža | Prirobnica z luknjami SAE-5 |
| Dolžina kabla | privzeta dolžina je 460 mm brez priključka; dolžina je prilagodljiva |