| Ojeguereko haguã: | |
|---|---|
Ko sensor nivel de combustible familia S5 ha'e peteî dispositivo versátil ojejapóva ojeporu haguã umi mba'yrumýi generador ha industria marítima, ome'ëva monitoreo preciso nivel de combustible. Ojejapo acero inoxidable premium 304, oñemomba'eguasu resistencia ha durabilidad corrosión destacada. Péicha ikatu oaguanta condición hasýva, taha'e tiempo extremo térã exposición contaminante-kuérape. Oñemoĩ porã peteĩ brida SAE - 5 agujero rupive.
| techapyrãramo # | S5-250-pe |
| Pukukue | 250mm iguy guive pe borde peve unidad iñakã, 110mm ~ 3000mm ha'e personalizable |
| Iñapỹiva | sonda de acero inoxidable ha flotador NBR |
| Salida rehegua | 4-20mA rehegua |
| Apoukapy | 21mm resolución-pe (por defecto) . |
| Dimensión flotador rehegua | 35*32 NBR rehegua |
| Montaje rehegua | SAE-5 brida agujero rehegua |
| Cable pukukue | Ipukukue por defecto ha’e 460mm conector’ỹre; ipukukue ha’e personalizable . |