| دستيابي: | |
|---|---|
S5 خانداني ايندھن جي سطح سينسر ھڪڙو ورسٽائل ڊيوائس آھي جيڪو جنريٽر گاڏين ۽ سامونڊي صنعت ۾ استعمال لاءِ ٺاھيو ويو آھي، صحيح ايندھن جي سطح جي نگراني مهيا ڪري ٿو. پريميئم 304 اسٽينلیس سٹیل جو ٺهيل آهي، اهو شاندار سنکنرن جي مزاحمت ۽ استحڪام جو حامل آهي. اهو ان کي سخت حالتن کي منهن ڏيڻ جي قابل بڻائي ٿو، ڇا اهو انتهائي موسم آهي يا آلودگي جي نمائش. اهو آساني سان هڪ SAE - 5 سوراخ فلانج ذريعي نصب ڪيو ويو آهي.
| ماڊل # | S5-250 |
| ڊگھائي | 250mm هيٺان کان سر يونٽ جي ڪنڊ تائين، 110mm ~ 3000mm حسب ضرورت آهي |
| مواد | اسٽينلیس سٹیل جي تحقيق ۽ NBR فلوٽ |
| ٻاھر | 4-20 ايم اي |
| قرارداد | قرارداد ۾ 21mm (ڊفالٽ) |
| فلوٽ جي ماپ | 35*32 NBR |
| چڙهڻ | SAE-5 سوراخ flange |
| ڪيبل ڊگھائي | ڊفالٽ ڊگھائي 460mm بغير کنیکٹر آهي؛ ڊيگهه حسب ضرورت آهي |