| Nusiwo li: | |
|---|---|
S5 ƒomea ƒe ami ƒe agbɔsɔsɔme ƒe dzesi nye mɔ̃ si woate ŋu azã le mɔ vovovowo nu si wowɔ be woazã le generators ʋuwo kple ƒudzidɔwɔƒewo, si naa ŋkuléle ɖe ami ƒe agbɔsɔsɔme ŋu pɛpɛpɛ. Wotsɔ gakpo si mexɔ dzo o 304 si ƒe nyonyome de ŋgɔ ŋutɔ wɔe, eye wòƒo adegbe be yete ŋu nɔa te ɖe xɔxlɔ̃ nu eye wònɔa anyi didina. Esia wɔnɛ be wòte ŋu nɔa te ɖe nɔnɔme sesẽwo nu, eɖanye yame ƒe nɔnɔme sesẽwo alo ɖiƒoƒonuwo ƒe gododo o. Woɖoe bɔbɔe to SAE - 5 do flange dzi.
| kpɔɖeŋu # | S5-250 ƒe agbalẽ |
| Didime | 250mm tso ete vaseɖe ta unit ƒe nugbɔ, 110mm ~ 3000mm nye customizable |
| Nu | gakpo si mexɔ dzo o ƒe numekuku kple NBR tsia dzi |
| Nusiwo dona tso eme | 4-20mA ƒe didime |
| Nuɖoɖo | 21mm le vovototodedeameme (si woɖo ɖi) . |
| Float ƒe didime | 35*32 NBR ƒe xexlẽme |
| Toɖoɖo | SAE-5 do ƒe flange |
| Kaƒomɔ̃ ƒe didime | didime gbãtɔ nye 460mm kadodo manɔmee; didime nye nusi woate ŋu atrɔ asi le |