| उपलब्धता: | |
|---|---|
S5 पारिवारिक ईन्धन स्तर सेन्सर एक बहुमुखी उपकरण हो जुन जेनेरेटर वाहन र समुद्री उद्योगमा प्रयोगको लागि डिजाइन गरिएको हो, सटीक इन्धन स्तर अनुगमन प्रदान गर्दछ। प्रीमियम 304 स्टेनलेस स्टीलबाट बनेको, यसले उत्कृष्ट जंग प्रतिरोध र स्थायित्वको गर्व गर्दछ। यसले यसलाई कठोर परिस्थितिहरूको सामना गर्न सक्षम बनाउँछ, चाहे यो चरम मौसम होस् वा प्रदूषकहरूको जोखिम। यो सुविधाजनक रूपमा SAE - 5 होल फ्ल्यान्ज मार्फत माउन्ट गरिएको छ।
| मोडेल # | S5-250 |
| लम्बाइ | 250mm तल देखि हेड इकाई को किनारा सम्म, 110mm ~ 3000mm अनुकूलन योग्य छ |
| सामग्री | स्टेनलेस स्टील प्रोब र NBR फ्लोट |
| आउटपुट | 4-20mA |
| संकल्प | रिजोल्युसनमा 21mm (पूर्वनिर्धारित) |
| फ्लोट आयाम | 35*32 NBR |
| माउन्ट गर्दै | SAE-5 होल फ्ल्यान्ज |
| केबल लम्बाइ | पूर्वनिर्धारित लम्बाइ कनेक्टर बिना 460mm छ; लम्बाइ अनुकूलन योग्य छ |