| Havebleco: | |
|---|---|
La S5-familia fuelnivela sensilo estas diverstalenta aparato dizajnita por uzo en generatoraj veturiloj kaj mara industrio, provizante precizan fuelnivelan monitoradon. Farita el altkvalita 304 neoksidebla ŝtalo, ĝi fanfaronas pri elstara koroda rezisto kaj fortikeco. Ĉi tio ebligas al ĝi elteni severajn kondiĉojn, ĉu ĝi estas ekstrema vetero aŭ eksponiĝo al poluaĵoj. Ĝi estas komforte muntita per SAE - 5 trua flanĝo.
| modelo # | S5-250 |
| Longo | 250mm de la fundo ĝis la rando de la ĉefunuo, 110mm~3000mm estas agordebla |
| Materialo | rustorezistaŝtala sondilo kaj NBR-flosilo |
| Eligo | 4-20mA |
| Rezolucio | 21 mm en rezolucio (defaŭlte) |
| Flosiga dimensio | 35*32 NBR |
| Muntado | SAE-5 trua flanĝo |
| Longo de kablo | defaŭlta longo estas 460mm sen konektilo; longeco estas agordebla |