| Wāteatanga: | |
|---|---|
Ko te pukoro taumata wahie a te whanau S5 he taputapu maha i hangaia mo te whakamahi i nga waka whakaputa waka me te umanga moana, e whakarato ana i te aro turuki taumata wahie. He mea hanga mai i te 304 he kowiri tira, e whakanuia ana e ia te tino parenga waikura me te mauroa. Ma tenei ka taea e ia te tu atu i nga ahuatanga kino, ahakoa he huarere kino, he paheketanga ranei ki nga mea poke. He waatea te whakanoho ma te SAE - 5 kohao kohao.
| tauira # | S5-250 |
| Te roa | 250mm mai i te raro ki te taha o te waeine upoko, 110mm~3000mm he mea whakarite |
| Rauemi | kowiri tira tirotiro me te maanu NBR |
| Putanga | 4-20mA |
| Whakatau | 21mm te taumira (taunoa) |
| Ahu mānu | 35*32 NBR |
| Whakaeke | SAE-5 kohao kohao |
| Te roa o te taura | roa taunoa ko 460mm kore tūhono; te roa ka taea te whakarite |