| Saadavus: | |
|---|---|
S5 perekonna kütusetaseme andur on mitmekülgne seade, mis on loodud kasutamiseks generaatoritega sõidukites ja meretööstuses, pakkudes täpset kütusetaseme jälgimist. See on valmistatud esmaklassilisest 304 roostevabast terasest ning sellel on suurepärane korrosioonikindlus ja vastupidavus. See võimaldab tal taluda karmides tingimustes, olgu selleks äärmuslik ilm või kokkupuude saasteainetega. See on mugavalt paigaldatud SAE - 5 auguga ääriku kaudu.
| mudel nr | S5-250 |
| Pikkus | 250 mm peaüksuse põhjast servani, 110 mm ~ 3000 mm on kohandatav |
| Materjal | roostevabast terasest sond ja NBR ujuk |
| Väljund | 4-20mA |
| Resolutsioon | 21 mm eraldusvõimega (vaikimisi) |
| Ujuki mõõde | 35*32 NBR |
| Paigaldamine | SAE-5 auguga äärik |
| Kaabli pikkus | vaikepikkus on 460 mm ilma pistikuta; pikkus on kohandatav |