| Жеткиликтүүлүгү: | |
|---|---|
S5 үй-бүлөлүк күйүүчү май деңгээлинин сенсору - бул генераторлордо жана деңиз өнөр жайында колдонуу үчүн иштелип чыккан, күйүүчү майдын деңгээлин так көзөмөлдөөнү камсыз кылган ар тараптуу түзүлүш. Премиум 304 дат баспас болоттон жасалган, ал мыкты коррозияга туруктуулугуна жана бышыктыгына ээ. Бул ага аба ырайынын катаал шарттарына же булгоочу заттардын таасирине туруштук берүүгө мүмкүндүк берет. Ал SAE - 5 тешик фланец аркылуу ыңгайлуу орнотулган.
| үлгү # | S5-250 |
| Узундук | 250 мм түбүнөн баштын четине чейин, 110 мм ~ 3000 мм ыңгайлаштырылган |
| Материал | дат баспас болоттон жасалган зонд жана NBR калкыма |
| Чыгуу | 4-20мА |
| Резолюция | Чечимде 21 мм (демейки) |
| Float өлчөмү | 35*32 НБР |
| Монтаждоо | SAE-5 тешик фланец |
| Кабелдин узундугу | демейки узундугу туташтыргычы жок 460mm болуп саналат; узундугу ылайыкташтырылган |