| Наличност: | |
|---|---|
Фамилията сензори за ниво на горивото TN осигурява аналогов изходен сигнал, улесняващ безпроблемната интеграция със съществуващите генераторни системи за прецизен мониторинг на нивото на горивото. Използвайки поплавъчен механизъм, той предлага непрекъснати и надеждни измервания. Сензорът включва филтър и допълнителен вентилационен отвор за осигуряване на целостта на системата и предотвратяване на запушване. Това цялостно решение подобрява ефективността и надеждността на генераторните системи, което го прави жизненоважен компонент в индустриални и търговски условия.
| модел # | TN-265 |
| Дължина | 265 мм от дъното до ръба на главното устройство, 110 мм ~ 1500 мм може да се персонализира |
| Материал | сонда от неръждаема стомана и NBR поплавък |
| Изход | 0-190 ома или 240-33 ома, възможност за персонализиране |
| Резолюция | 21 мм разделителна способност (по подразбиране) |
| Поплавъчно измерение | 35*32 NBR |
| Смукателна тръба за гориво | φ8 mm, 10 mm, 12 mm е по избор, филтърният модул е по избор |
| Тръба за връщане на гориво | φ8 mm, 10 mm, 12 mm е по избор, дължината може да се персонализира |
| Вентилационен отвор | φ6mm по подразбиране |
| Дължина на кабела | дължината по подразбиране е 460 mm без конектор; дължината може да се персонализира |
| Конектор | Не е задължително да бъде интегриран в кабела |
