| ލިބޭނެ ގޮތް: | |
|---|---|
ފިއުލް ލެވެލް ސެންސަރުތަކުގެ ޓީއެން އާއިލާއިން އެނަލޮގް އައުޓްޕުޓް ސިގްނަލް ފޯރުކޮށްދީ، ފިއުލް ލެވެލް ސީދާ މޮނިޓަރ ކުރުމަށް މިހާރު ހުރި ޖަނަރޭޓަރު ސިސްޓަމްތަކާ ސީމްލޭސް އިންޓަގްރޭޝަން އަށް މަގުފަހިކޮށްދެ އެވެ. ފްލޯޓް މެކޭނިޒަމެއް ބޭނުންކޮށްގެން، މެދުނުކެނޑި އިތުބާރު ހުރި މިންކުރުމުގެ ފުރުސަތު ލިބިގެންދެއެވެ. މި ސެންސަރުގައި ފިލްޓަރާއި އިޚްތިޔާރީ އެއާ ވެންޓެއް ހިމެނޭއިރު، މިއީ ސިސްޓަމްގެ އިންޓެގްރިޓީ ކަށަވަރުކޮށްދީ، ތަތްވުން ހުއްޓުވުމެވެ. މި ފުރިހަމަ ހައްލަކީ ޖަނަރޭޓަރު ސިސްޓަމްތަކުގެ ވަރުގަދަކަމާއި އިތުބާރު ބޮޑުކޮށްދޭ ހައްލެއް ކަމަށާއި، މިއީ ސިނާއީ އަދި ވިޔަފާރީގެ މާހައުލުގައި މުހިންމު ބައެކެވެ.
| މޮޑެލް # | ޓީއެން-265 އެވެ |
| ދިގުމިން | ހެޑް ޔުނިޓްގެ ތިރިން ފެށިގެން އަރިމައްޗާ ހަމައަށް 265އެމްއެމް، 110އެމްއެމް~1500އެމްއެމް ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭނެ އެވެ |
| ތަކެތި | ސްޓެއިންލެސް ސްޓީލް ޕްރޯބް އާއި އެންބީއާރު ފްލޯޓް އެވެ |
| އައުޓްޕުޓް | 0-190ohm ނުވަތަ 240-33ohm، ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭނެ އެވެ |
| ރިޒޮލިއުޝަން | ރިޒޮލިއުޝަންގައި 21އެމްއެމް (ޑިފޯލްޓް) |
| ފްލޯޓް ޑައިމަންޝަން | 35*32 އެންބީއާރު |
| ފިއުލް ސެކްޝަން ހޮޅިއެވެ | φ8mm، 10mm، 12mm އަކީ އިޚްތިޔާރީ، ފިލްޓަރ ޔުނިޓަކީ އިޚްތިޔާރީ އެއްޗެކެވެ |
| ފިއުލް ރިޓަރން ހޮޅި | φ8mm، 10mm، 12mm އަކީ އިޚްތިޔާރީ، ދިގުމިން ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭނެ އެއްޗެކެވެ |
| އެއާ ވެންޓް | ޑިފޯލްޓްކޮށް φ6mm އެވެ |
| ކޭބަލް ދިގުމިނެވެ | ޑިފޯލްޓް ދިގުމިނަކީ ކަނެކްޓަރެއް ނެތި 460އެމްއެމް އެވެ؛ ދިގުމިނަކީ ކަސްޓަމައިޒް ކުރެވޭ އެއްޗެކެވެ |
| ކަނެކްޓަރ | އެއީ ކޭބަލްގައި އިންޓަގްރޭޓް ވުމަކީ އިޚްތިޔާރީ ކަމެކެވެ |
