| Razpoložljivost: | |
|---|---|
Družina senzorjev nivoja goriva TN zagotavlja analogni izhodni signal, ki omogoča brezhibno integracijo z obstoječimi generatorskimi sistemi za natančno spremljanje nivoja goriva. Z uporabo plavajočega mehanizma ponuja neprekinjene in zanesljive meritve. Senzor vključuje filter in opcijsko zračno odprtino, ki zagotavlja celovitost sistema in preprečuje zamašitev. Ta celovita rešitev povečuje učinkovitost in zanesljivost generatorskih sistemov, zaradi česar je pomembna komponenta v industrijskih in komercialnih okoljih.
| model # | TN-265 |
| Dolžina | 265 mm od dna do roba glavne enote, 110 mm ~ 1500 mm je nastavljivo |
| Material | sonda iz nerjavečega jekla in NBR plovec |
| Izhod | 0-190 ohm ali 240-33 ohm, prilagodljivo |
| Resolucija | 21 mm v ločljivosti (privzeto) |
| Plovna dimenzija | 35*32 NBR |
| Sesalna cev za gorivo | φ8 mm, 10 mm, 12 mm je neobvezno, filtrirna enota je neobvezna |
| Povratna cev za gorivo | φ8 mm, 10 mm, 12 mm je neobvezno, dolžina je prilagodljiva |
| Zračni ventil | φ6mm privzeto |
| Dolžina kabla | privzeta dolžina je 460 mm brez priključka; dolžina je prilagodljiva |
| Priključek | Izbirno je vgraditi v kabel |
