| Dostępność: | |
|---|---|
Rodzina czujników poziomu paliwa TN zapewnia analogowy sygnał wyjściowy, ułatwiając bezproblemową integrację z istniejącymi systemami generatorów w celu precyzyjnego monitorowania poziomu paliwa. Wykorzystując mechanizm pływakowy, zapewnia ciągłe i niezawodne pomiary. Czujnik zawiera filtr i opcjonalny odpowietrznik, które zapewniają integralność systemu i zapobiegają zatykaniu. To kompleksowe rozwiązanie zwiększa wydajność i niezawodność systemów generatorów, czyniąc je istotnym elementem w zastosowaniach przemysłowych i komercyjnych.
| model # | TN-265 |
| Długość | 265 mm od dołu do krawędzi jednostki głównej, 110 mm ~ 1500 mm można dostosować |
| Tworzywo | sonda ze stali nierdzewnej i pływak NBR |
| Wyjście | 0-190 omów lub 240-33 omów, konfigurowalne |
| Rezolucja | Rozdzielczość 21 mm (domyślnie) |
| Wymiar pływający | 35*32 NBR |
| Przewód ssący paliwa | φ8mm, 10mm, 12mm jest opcjonalne, jednostka filtrująca jest opcjonalna |
| Przewód powrotny paliwa | φ8mm, 10mm, 12mm jest opcjonalne, długość można dostosować |
| Otwór wentylacyjny | Domyślnie φ6mm |
| Długość kabla | domyślna długość to 460 mm bez złącza; długość jest konfigurowalna |
| Złącze | Opcjonalnie można zintegrować go z kablem |
