| Διαθεσιμότητα: | |
|---|---|
Η οικογένεια αισθητήρων στάθμης καυσίμου TN παρέχει ένα αναλογικό σήμα εξόδου, διευκολύνοντας την απρόσκοπτη ενσωμάτωση με τα υπάρχοντα συστήματα γεννήτριας για ακριβή παρακολούθηση της στάθμης καυσίμου. Χρησιμοποιώντας μηχανισμό πλωτήρα, προσφέρει συνεχείς και αξιόπιστες μετρήσεις. Ο αισθητήρας περιλαμβάνει ένα φίλτρο και έναν προαιρετικό αεραγωγό για τη διασφάλιση της ακεραιότητας του συστήματος και την αποφυγή απόφραξης. Αυτή η ολοκληρωμένη λύση ενισχύει την αποτελεσματικότητα και την αξιοπιστία των συστημάτων γεννήτριας, καθιστώντας την ένα ζωτικό συστατικό σε βιομηχανικές και εμπορικές ρυθμίσεις.
| μοντέλο # | TN-265 |
| Μήκος | 265mm από το κάτω μέρος μέχρι την άκρη της κεφαλής, 110mm~1500mm είναι προσαρμόσιμο |
| Υλικό | καθετήρας από ανοξείδωτο χάλυβα και πλωτήρας NBR |
| Παραγωγή | 0-190ohm ή 240-33ohm, προσαρμόσιμο |
| Ψήφισμα | Ανάλυση 21 mm (προεπιλογή) |
| Διάσταση πλωτήρα | 35*32 NBR |
| Σωλήνας αναρρόφησης καυσίμου | φ8mm, 10mm, 12mm είναι προαιρετικό, η μονάδα φίλτρου είναι προαιρετική |
| Σωλήνας επιστροφής καυσίμου | φ8mm, 10mm, 12mm είναι προαιρετικό, το μήκος προσαρμόζεται |
| Εξαεριστήρας | φ6mm στην προεπιλογή |
| Μήκος καλωδίου | Το προεπιλεγμένο μήκος είναι 460 mm χωρίς βύσμα. το μήκος είναι προσαρμόσιμο |
| Συνδετήρας | Είναι προαιρετικό να ενσωματωθεί στο καλώδιο |
