| Berdestbûnî: | |
|---|---|
Malbata TN ya senzorên asta sotemeniyê sînyalek encamek analog peyda dike, ji bo şopandina asta sotemeniyê ya rastîn yekbûna bêkêmasî bi pergalên jeneratorê yên heyî re hêsan dike. Bi karanîna mekanîzmayek float, ew pîvandinên domdar û pêbawer pêşkêşî dike. Sensor parzûnek û hilkişîna hewayê ya vebijarkî vedihewîne da ku yekparebûna pergalê misoger bike û pêşî li xitimandinê bigire. Ev çareseriya berfereh karîgerî û pêbaweriya pergalên jeneratorê zêde dike, ku ew di mîhengên pîşesazî û bazirganî de pêkhateyek girîng e.
| model # | TN-265 |
| Dirêjî | 265mm ji binî heya berika yekîneya serî, 110mm ~ 1500mm xwerû ye |
| Mal | sonda polayê zengarnegir û float NBR |
| Karûabr | 0-190ohm an 240-33ohm, xwerû |
| Resolution | Di çareseriyê de 21 mm (pêşniyaz) |
| Pîvana float | 35*32 NBR |
| lûleya kişandina sotemeniyê | φ8mm, 10mm, 12mm vebijarkî ye, yekîneya parzûnê vebijarkî ye |
| Boriya vegera sotemeniyê | φ8mm, 10mm, 12mm vebijarkî ye, dirêjahî xwerû ye |
| Avahiya hewayê | φ6mm li default |
| Dirêjahiya kabloyê | dirêjahiya xwerû 460mm bê girêdan e; dirêjahiya xwerû ye |
| Connector | Vebijarkî ye ku li ser kabloyê were yek kirin |
