| Muaj: | |
|---|---|
TN tsev neeg ntawm cov roj qib sensors muab cov teeb liab tso tawm analog, ua kom yooj yim sib txuas nrog cov tshuab hluav taws xob uas twb muaj lawm rau kev saib xyuas cov roj qib. Siv lub float mechanism, nws muaj kev ntsuas nruam thiab txhim khu kev qha. Lub sensor muaj xws li lim thiab ib qho kev xaiv cua qhov cua los xyuas kom meej system thiab tiv thaiv clogging. Qhov kev daws teeb meem no txhim kho qhov ua tau zoo thiab kev ntseeg siab ntawm lub tshuab hluav taws xob, ua rau nws yog ib qho tseem ceeb hauv kev lag luam thiab kev lag luam.
| qauv # | TSI-265 |
| Ntev | 265mm los ntawm hauv qab mus rau ntug ntawm lub taub hau chav tsev, 110mm ~ 1500mm yog customizable |
| Khoom siv | stainless hlau sojntsuam thiab NBR ntab |
| Tso zis | 0-190ohm lossis 240-33ohm, customizable |
| Kev daws teeb meem | 21mm hauv kev daws teeb meem (default) |
| Float dimension | 35 * 32 NBR |
| Roj suction yeeb nkab | φ8mm, 10mm, 12mm yog xaiv tau, lim tsev yog xaiv tau |
| Roj rov qab yeeb nkab | φ8mm, 10mm, 12mm yog xaiv tau, ntev yog customizable |
| Cua qhov cua | φ6mm nyob rau hauv default |
| Cable ntev | default ntev yog 460mm tsis muaj connector; ntev yog customizable |
| Txuas | Nws yog xaiv tau los ua ke ntawm lub cable |
