| Prieinamumas: | |
|---|---|
TN degalų lygio jutiklių šeima suteikia analoginį išvesties signalą, palengvinantį sklandų integravimą su esamomis generatorių sistemomis, kad būtų galima tiksliai stebėti degalų lygį. Naudojant plūdinį mechanizmą, galima atlikti nuolatinius ir patikimus matavimus. Jutiklis turi filtrą ir pasirenkamą oro išleidimo angą, kad būtų užtikrintas sistemos vientisumas ir išvengta užsikimšimo. Šis išsamus sprendimas padidina generatorių sistemų efektyvumą ir patikimumą, todėl jis yra gyvybiškai svarbus pramonės ir komercinės aplinkos komponentas.
| modelis Nr. | TN-265 |
| Ilgis | 265 mm nuo apačios iki galvos bloko krašto, 110 mm ~ 1500 mm galima pritaikyti |
| Medžiaga | nerūdijančio plieno zondas ir NBR plūdė |
| Išvestis | 0-190 omų arba 240-33 omų, pritaikoma |
| Rezoliucija | 21 mm skiriamoji geba (numatytasis) |
| Plūdės matmuo | 35*32 NBR |
| Kuro siurbimo vamzdis | φ8 mm, 10 mm, 12 mm neprivalomas, filtro blokas yra neprivalomas |
| Kuro grąžinimo vamzdis | φ8 mm, 10 mm, 12 mm neprivalomas, ilgis reguliuojamas |
| Oro anga | φ6 mm pagal numatytuosius nustatymus |
| Kabelio ilgis | numatytasis ilgis yra 460 mm be jungties; ilgis reguliuojamas |
| Jungtis | Tai neprivaloma integruoti ant kabelio |
