| Даступнасць: | |
|---|---|
Сямейства датчыкаў узроўню паліва TN забяспечвае аналагавы выхадны сігнал, які палягчае бясшвоўную інтэграцыю з існуючымі сістэмамі генератараў для дакладнага маніторынгу ўзроўню паліва. Выкарыстоўваючы паплавковы механізм, ён прапануе бесперапынныя і надзейныя вымярэнні. Датчык уключае фільтр і дадатковы паветраадводнік для забеспячэння цэласнасці сістэмы і прадухілення засмечвання. Гэта комплекснае рашэнне павышае эфектыўнасць і надзейнасць генератарных сістэм, што робіць яго важным кампанентам у прамысловых і камерцыйных умовах.
| мадэль # | ТН-265 |
| Даўжыня | 265 мм ад дна да краю галаўнога блока, 110 мм ~ 1500 мм можна наладзіць |
| Матэрыял | зонд з нержавеючай сталі і паплавок NBR |
| Выхад | 0-190 Ом або 240-33 Ом, наладжвальны |
| дазвол | Раздзяленне 21 мм (па змаўчанні) |
| Вымярэнне паплаўка | 35*32 NBR |
| Труба ўсмоктвання паліва | φ8 мм, 10 мм, 12 мм не з'яўляецца абавязковым, фільтр не з'яўляецца абавязковым |
| Труба зваротнага паліва | φ8 мм, 10 мм, 12 мм не з'яўляецца абавязковым, даўжыня наладжваецца |
| Вентыляцыйная адтуліна | φ6 мм па змаўчанні |
| Даўжыня кабеля | даўжыня па змаўчанні 460 мм без раздыма; даўжыня наладжваецца |
| Злучальнік | Яго неабавязкова інтэграваць у кабель |
