| kasadiaan: | |
|---|---|
Kulawarga TN sensor tingkat suluh nyadiakeun sinyal kaluaran analog, facilitating integrasi seamless kalawan sistem generator aya pikeun ngawas tingkat suluh tepat. Ngamangpaatkeun mékanisme ngambang, éta nawiskeun pangukuran kontinyu sareng dipercaya. Sensor kalebet saringan sareng liang hawa pilihan pikeun mastikeun integritas sistem sareng nyegah mampet. Solusi komprehensif ieu ningkatkeun efisiensi sareng reliabilitas sistem generator, janten komponén penting dina setélan industri sareng komérsial.
| model # | TN-265 |
| Panjangna | 265mm ti handap ka ujung unit sirah, 110mm ~ 1500mm nyaeta customizable |
| Bahan | usik stainless steel sarta ngambang NBR |
| Kaluaran | 0-190ohm atawa 240-33ohm, customizable |
| Resolusi | Resolusi 21mm (standar) |
| Dimensi ngambang | 35*32 NBR |
| Pipa nyeuseup suluh | φ8mm, 10mm, 12mm nyaeta pilihan, Unit filter nyaeta pilihan |
| Pipa balik suluh | φ8mm, 10mm, 12mm nya |
| liang hawa | φ6mm sacara standar |
| Panjang kabel | panjangna standar nyaéta 460mm tanpa konektor; panjang nyaeta customizable |
| Panyambung | Éta pilihan pikeun diintegrasikeun kana kabel |
