| Қол жетімділік: | |
|---|---|
Жанармай деңгейінің сенсорларының TN тобы аналогтық шығыс сигналын қамтамасыз етеді, отын деңгейін дәл бақылау үшін бар генератор жүйелерімен үздіксіз интеграцияны жеңілдетеді. Қалқымалы механизмді пайдалана отырып, ол үздіксіз және сенімді өлшеулерді ұсынады. Датчикте жүйенің тұтастығын қамтамасыз ету және бітелуді болдырмау үшін сүзгі және қосымша желдеткіш бар. Бұл кешенді шешім генераторлық жүйелердің тиімділігі мен сенімділігін арттырады, бұл оны өнеркәсіптік және коммерциялық жағдайларда маңызды құрамдас етеді.
| үлгі # | TN-265 |
| Ұзындығы | Бас бөлігінің төменгі жағынан шетіне дейін 265 мм, 110 мм ~ 1500 мм теңшеуге болады |
| Материал | баспайтын болаттан жасалған зонд және NBR қалқымалы |
| Шығару | 0-190 Ом немесе 240-33 Ом, теңшеуге болады |
| Ажыратымдылық | Ажыратымдылығы 21 мм (әдепкі) |
| Қалқымалы өлшем | 35*32 NBR |
| Жанармай сору құбыры | φ8мм, 10мм, 12мм қосымша, сүзгі блогы міндетті емес |
| Жанармай қайтаратын құбыр | φ8мм, 10мм, 12мм қосымша, ұзындығы теңшеуге болады |
| Желдеткіш | Әдепкі бойынша φ6мм |
| Кабель ұзындығы | әдепкі ұзындығы қосқышсыз 460 мм; ұзындығы теңшеуге болады |
| Қосқыш | Кабельге біріктірілген болуы міндетті емес |
