| Nusiwo li: | |
|---|---|
TN ƒomea ƒe ami ƒe sesẽme sensorwo naa analog output signal, si wɔnɛ be seamless integration kple generator systems siwo li fifia hena ami ƒe agbɔsɔsɔme dzi kpɔkpɔ pɛpɛpɛ. Esi wòzãa mɔ̃ si wotsɔna tsia tsia dzi ta la, enaa dzidzenu siwo yia edzi eye kakaɖedzi le wo ŋu. Sensor la ƒe akpa aɖewoe nye filter kple yadoƒe si woate ŋu atia be wòakpɔ egbɔ be ɖoɖoa le blibo eye wòaxe mɔ ɖe yaƒoƒo nu. Egbɔkpɔnu sia si me nusianu le la nana elektrikŋusẽnamɔ̃wo ƒe dɔwɔwɔ kple kakaɖedzi nyona ɖe edzi, si wɔe be wònye akpa vevi aɖe le dɔwɔƒewo kple asitsaƒewo.
| kpɔɖeŋu # | TN-265 ƒe agbalẽa |
| Didime | 265mm tso ete vaseɖe ta ƒe nugbɔ, 110mm ~ 1500mm nye customizable |
| Nu | gakpo si mexɔ dzo o ƒe numekuku kple NBR tsia dzi |
| Nusiwo dona tso eme | 0-190ohm alo 240-33ohm, woate ŋu atrɔ asi le eŋu |
| Nuɖoɖo | 21mm le vovototodedeameme (si woɖo ɖi) . |
| Float ƒe didime | 35*32 NBR ƒe xexlẽme |
| Mɔ̃memi ƒe pɔmpi | φ8mm, 10mm, 12mm nye tiatia, filter unit nye tiatia |
| Ami ƒe tɔtrɔgbɔ ƒe pɔmpi | φ8mm, 10mm, 12mm nye tiatia, didime nye nusi woate ŋu atrɔ asi le |
| Yadoƒe | φ6mm le gɔmedzedzea me |
| Kaƒomɔ̃ ƒe didime | didime gbãtɔ nye 460mm kadodo manɔmee; didime nye nusi woate ŋu atrɔ asi le |
| Kpekpeɖeŋunanu | Enye tiatia be woatsɔe awɔ ɖeka le ka la dzi |
