| Боломжтой байдал: | |
|---|---|
Түлшний түвшний мэдрэгчийн TN гэр бүл нь аналог гаралтын дохиог өгч, түлшний түвшинг нарийн хянахын тулд одоо байгаа генераторын системүүдтэй саадгүй нэгдэх боломжийг олгодог. Хөвөгч механизмыг ашиглан тасралтгүй, найдвартай хэмжилтийг санал болгодог. Мэдрэгч нь системийн бүрэн бүтэн байдлыг хангаж, бөглөрөхөөс урьдчилан сэргийлэхийн тулд шүүлтүүр ба нэмэлт агааржуулалтын нүхтэй. Энэхүү иж бүрэн шийдэл нь генераторын системийн үр ашиг, найдвартай байдлыг сайжруулж, түүнийг үйлдвэрлэлийн болон худалдааны орчинд амин чухал бүрэлдэхүүн хэсэг болгодог.
| загвар # | TN-265 |
| Урт | Толгойн хэсгийн доод хэсгээс ирмэг хүртэл 265мм, 110мм~1500мм-ийг өөрчлөх боломжтой |
| Материал | зэвэрдэггүй ган датчик ба NBR хөвөгч |
| Гаралт | 0-190 Ом эсвэл 240-33 Ом, тохируулах боломжтой |
| Шийдвэр | 21мм нягтрал (өгөгдмөл) |
| Хөвөгч хэмжээ | 35*32 NBR |
| Шатахууны сорох хоолой | φ8мм, 10мм, 12мм нь сонголттой, шүүлтүүрийн нэгж нь сонголттой |
| Шатахууны буцах хоолой | φ8мм, 10мм, 12мм нь сонголттой, уртыг өөрчлөх боломжтой |
| Агааржуулагч | Анхдагчаар φ6мм |
| Кабелийн урт | үндсэн урт нь холбогчгүйгээр 460 мм; уртыг тохируулах боломжтой |
| Холбогч | Энэ нь кабель дээр нэгдсэн байх нь сонголт юм |
