| Argamuu: | |
|---|---|
Maatiin TN sensaroota sadarkaa boba’aa mallattoo oomisha analoogii kan kennu yoo ta’u, hordoffii sadarkaa boba’aa sirrii ta’eef sirna jenereetaroota jiran waliin walitti makamuu wal-xaxaa ta’e haala mijeessa. Mala lola’aa fayyadamuun safartuu walitti fufiinsa qabuu fi amanamaa ta’e dhiyeessa. Sensarichi filtaraa fi qilleensa filannoo ta'e kan of keessaa qabu yoo ta'u, kunis qulqullina sirnichaa mirkaneessuu fi akka hin cufamne taasisa. Furmaanni bal’aan kun gahumsaa fi amanamummaa sirna jenereetarootaa kan guddisu yoo ta’u, haala industirii fi daldalaa keessatti qaama murteessaa taasiseera.
| adda duree # | TN-265 irratti kan argamu |
| Dheerina | 265mm jalaa hanga qarqara mataa yuunitii, 110mm ~ 1500mm customizable dha |
| Meeshaa | probe sibiilaa hin goggogne fi NBR float |
| Bu’aa | 0-190ohm ykn 240-33ohm, kan haala barbaadamuun kan jijjiiramu |
| Xumura | 21mm furmaata (durtii) . |
| Dimshaashumatti lola'aa | 35*32 NBR irratti |
| Tuboo xuuxuu boba’aa | φ8mm, 10mm, 12mm filannoodha, yuunitiin filtaraa filannoodha |
| Ujummoo boba’aa deebisuu | φ8mm, 10mm, 12mm filannoodha, dheerinni isaa haala barbaadamuun kan jijjiiramudha |
| Qilleensi itti bahu | φ6mm durtii ta'ee |
| Dheerinni keebilii | dheerinni durtii 460mm walqabsiisaa malee; dheerinni isaa haala barbaadamuun kan jijjiiramudha |
| Walqabsiisaa | Keebilii irratti walitti makamuun filannoodha |
