| Bozali na yango: | |
|---|---|
Libota ya TN ya ba capteurs ya niveau ya carburant epesaka signal ya sortie analogique, ko faciliter intégration sans soudure na ba systèmes ya générateur existants pona suivi précis ya niveau ya carburant. Na kosaleláká masini ya kopumbwa, epesaka bamekoli oyo ezali kolandana mpe oyo ekoki kotyelama motema. Capteur ezali na filtre mpe vent ya mopepe optionnel mpo na ko assurer intégrité ya système mpe kopekisa bokangami. Solution oyo ya mobimba ematisaka efficacité mpe fidélité ya ba systèmes ya générateur, ekomisaka yango composante vital na ba milieux industriels mpe commercial.
| modele # | TN-265 |
| Bolai | 265mm kobanda na nse tii na bord ya unité ya motó, 110mm ~ 1500mm ezali personnalisable |
| Eloko | sonde en acier inoxydable na flotteur ya NBR |
| Bobimisi | 0-190ohm to 240-33ohm, ekoki kobongisama |
| Ekateli | 21mm na résolution (par défaut) |
| Dimension ya flotteur | 35*32 NBR |
| Tuyau ya aspirateur ya carburant | φ8mm, 10mm, 12mm ezali optionnel, unité ya filtre ezali optionnel |
| Tuyau ya bozongisi esansi | φ8mm, 10mm, 12mm ezali optionnel, longueur ezali personnalisable |
| Esika ya kokɔtisa mopɛpɛ | φ6mm na ndenge ya libela |
| Bolai ya nsinga | longueur par défaut ezali 460mm sans connecteur; bolai ezali personnalisable |
| Connecteur ya boyokani | Ezali optionnel kozala intégré na câble |
