| Beskikberens: | |
|---|---|
De TN-famylje fan sensors foar brânstofnivo leveret in analoog útfiersinjaal, wat naadleaze yntegraasje mei besteande generatorsystemen fasilitearret foar krekte kontrôle fan brânstofnivo. Mei it brûken fan in floatmeganisme biedt it trochgeande en betroubere mjittingen. De sensor omfettet in filter en in opsjonele luchtventil om systeemintegriteit te garandearjen en ferstopping te foarkommen. Dizze wiidweidige oplossing ferbettert de effisjinsje en betrouberens fan generatorsystemen, wêrtroch it in fitale komponint is yn yndustriële en kommersjele ynstellings.
| model # | TN-265 |
| Lingte | 265mm fan 'e boaiem nei de râne fan' e holle ienheid, 110mm ~ 1500mm is oanpasber |
| Materiaal | roestfrij stiel sonde en NBR float |
| Utfier | 0-190ohm of 240-33ohm, oanpasber |
| Resolúsje | 21mm yn resolúsje (standert) |
| Float diminsje | 35*32 NBR |
| Fuel suction pipe | φ8mm, 10mm, 12mm is opsjoneel, filter ienheid is opsjoneel |
| Fuel werom piip | φ8mm, 10mm, 12mm is opsjoneel, lingte is oanpasber |
| Air vent | φ6mm yn standert |
| Kabel lingte | standert lingte is 460mm sûnder connector; lingte is oanpasber |
| Connector | It is opsjoneel om te yntegrearjen op 'e kabel |
