| Boteng: | |
|---|---|
Lelapa la TN la li-sensor tsa boemo ba mafura le fana ka lets'oao la phallo ea analog, le thusa ho kopanya ka mokhoa o se nang moeli le litsamaiso tse teng tsa jenereithara bakeng sa ho lekola boemo ba mafura hantle. E sebelisa mochine oa ho phaphamala, e fana ka litekanyo tse tsoelang pele le tse ka tšeptjoang. Sensor e kenyelletsa filthara le moea oa boikhethelo oa moea ho netefatsa botšepehi ba sistimi le ho thibela ho koala. Tharollo ena e felletseng e ntlafatsa ts'ebetso le ts'epahalo ea lits'ebetso tsa jenereithara, e etsa hore e be karolo ea bohlokoa maemong a indasteri le khoebo.
| mohlala # | TN-265 |
| Bolelele | 265mm ho tloha tlase ho isa pheletsong ea yuniti ea hlooho, 110mm ~ 1500mm e ka khoneha |
| Lintho tse bonahalang | probe ea tšepe e sa hloekang le NBR float |
| Sephetho | 0-190ohm kapa 240-33ohm, e ka khonehang |
| Qeto | 21mm ka tharollo (ka ho feletseng) |
| Boemo ba ho phaphamala | 35*32 NBR |
| Peipi e monyang mafura | φ8mm, 10mm, 12mm ke boikhethelo, yuniti ea filthara ke boikhethelo |
| Peipi ea ho khutlisa mafura | φ8mm, 10mm, 12mm ke boikhethelo, bolelele bo ka khoneha |
| Leqhubu la moea | φ6mm ka ho sa feleng |
| Bolelele ba thapo | bolelele ba kamehla ke 460mm ntle le sehokelo; bolelele ke customisable |
| Sehokedi | Ke boikhethelo ho kopanngoa thapong |
