| Havebleco: | |
|---|---|
La TN-familio de fuelnivelsensiloj disponigas analogan eligsignalon, faciligante senjuntan integriĝon kun ekzistantaj generatorsistemoj por preciza fuelnivelmonitorado. Uzante flosan mekanismon, ĝi ofertas kontinuajn kaj fidindajn mezuradojn. La sensilo inkluzivas filtrilon kaj laŭvolan aerfluon por certigi sisteman integrecon kaj malhelpi ŝtopiĝon. Ĉi tiu ampleksa solvo plibonigas la efikecon kaj fidindecon de generatoraj sistemoj, igante ĝin esenca komponanto en industriaj kaj komercaj agordoj.
| modelo # | TN-265 |
| Longo | 265mm de la malsupro ĝis la rando de ĉefunuo, 110mm~1500mm estas agordebla |
| Materialo | rustorezistaŝtala sondilo kaj NBR-flosilo |
| Eligo | 0-190ohm aŭ 240-33ohm, agordebla |
| Rezolucio | 21 mm en rezolucio (defaŭlte) |
| Flosiga dimensio | 35*32 NBR |
| Karburaĵa suĉa tubo | φ8mm, 10mm, 12mm estas laŭvola, filtrila unuo estas laŭvola |
| Reventubo de brulaĵo | φ8mm, 10mm, 12mm estas laŭvola, longo estas agordebla |
| Aera ellastruo | φ6mm defaŭlte |
| Longo de kablo | defaŭlta longo estas 460mm sen konektilo; longeco estas agordebla |
| Konektilo | Estas laŭvole esti integrita sur la kablo |
