| Helitaanka: | |
|---|---|
Qoyska TN ee dareemayaasha heerka shidaalka ayaa bixiya calaamada wax soo saarka analooga ah, oo fududaynaysa is dhexgalka aan kala go'a lahayn ee nidaamyada koronto-dhaliyaha ee jira si loola socdo heerka shidaalka saxda ah. Isticmaalka habka sabaynta, waxay bixisaa qiyaaso joogto ah oo la isku halayn karo. Dareemaha waxaa ku jira filtar iyo hawo-mareen ikhtiyaari ah si loo hubiyo daacadnimada nidaamka loogana hortago xirmidda. Xalkan dhamaystiran wuxuu kor u qaadayaa hufnaanta iyo isku halaynta nidaamyada koronto-dhaliyaha, taasoo ka dhigaysa qayb muhiim ah goobaha warshadaha iyo ganacsiga.
| model # | TN-265 |
| Dhererka | 265mm hoose ilaa cidhifka cutubka madaxa, 110mm ~ 1500mm waa la beddeli karo |
| Qalab | Baadhista birta ah ee birta ah iyo NBR sabaynta |
| Wax soo saarka | 0-190ohm ama 240-33ohm, waa la beddeli karaa |
| Qaraarka | 21mm oo xallin ah (default) |
| Cabirka sabbaynaya | 35*32 NBR |
| Dhuumaha shidaalka | φ8mm, 10mm, 12mm waa ikhtiyaari, unugga filter waa ikhtiyaari |
| Dhuumaha soo celinta shidaalka | φ8mm, 10mm, 12mm waa ikhtiyaari, dhererka waa la beddeli karo |
| hawadu marto | φ6mm in default |
| Dhererka fiilada | Dhererka caadiga ah waa 460mm oo aan lahayn xiriiriye; dhererka waa la beddeli karo |
| Xidhiidhiyaha | Waa ikhtiyaari in lagu dhex daro fiilada |
