| ភាពអាចរកបាន៖ | |
|---|---|
ឧបករណ៍ចាប់សញ្ញាកម្រិតឥន្ធនៈគ្រួសារ TN ផ្តល់នូវសញ្ញាទិន្នផលអាណាឡូក ដែលសម្របសម្រួលការរួមបញ្ចូលដោយគ្មានថ្នេរជាមួយប្រព័ន្ធម៉ាស៊ីនភ្លើងដែលមានស្រាប់សម្រាប់ការត្រួតពិនិត្យកម្រិតប្រេងឥន្ធនៈច្បាស់លាស់។ ដោយប្រើយន្តការអណ្តែត វាផ្តល់នូវការវាស់វែងជាបន្តបន្ទាប់ និងអាចទុកចិត្តបាន។ ឧបករណ៍ចាប់សញ្ញារួមមានតម្រង និងរន្ធខ្យល់ស្រេចចិត្ត ដើម្បីធានាបាននូវភាពត្រឹមត្រូវនៃប្រព័ន្ធ និងការពារការស្ទះ។ ដំណោះស្រាយដ៏ទូលំទូលាយនេះបង្កើនប្រសិទ្ធភាព និងភាពជឿជាក់នៃប្រព័ន្ធម៉ាស៊ីនភ្លើង ដែលធ្វើឱ្យវាក្លាយជាធាតុផ្សំដ៏សំខាន់នៅក្នុងការកំណត់ឧស្សាហកម្ម និងពាណិជ្ជកម្ម។
| ម៉ូដែល # | TN-265 |
| ប្រវែង | 265mm ពីបាតទៅគែមនៃអង្គភាពក្បាល, 110mm ~ 1500mm គឺអាចប្ដូរតាមបំណង |
| សម្ភារៈ | ការស៊ើបអង្កេតដែកអ៊ីណុក និងអណ្តែត NBR |
| ទិន្នផល | 0-190ohm ឬ 240-33ohm អាចប្ដូរតាមបំណងបាន។ |
| ដំណោះស្រាយ | 21mm ក្នុងគុណភាពបង្ហាញ (លំនាំដើម) |
| វិមាត្រអណ្តែត | 35*32 NBR |
| បំពង់បូមប្រេង | φ8mm, 10mm, 12mm គឺស្រេចចិត្ត ឯកតាតម្រងគឺស្រេចចិត្ត |
| បំពង់បង្ហូរប្រេង | φ8mm, 10mm, 12mm ជាជម្រើស ប្រវែងអាចប្ដូរតាមបំណងបាន។ |
| រន្ធខ្យល់ | φ6mm តាមលំនាំដើម |
| ប្រវែងខ្សែ | ប្រវែងលំនាំដើមគឺ 460 មមដោយគ្មានឧបករណ៍ភ្ជាប់; ប្រវែងអាចប្ដូរតាមបំណងបាន។ |
| ឧបករណ៍ភ្ជាប់ | វាជាជម្រើសក្នុងការបញ្ចូលគ្នានៅលើខ្សែ |
