| kasedhiyan: | |
|---|---|
Sensor tingkat bahan bakar kulawarga TN nyedhiyakake sinyal output analog, nggampangake integrasi lancar karo sistem generator sing ana kanggo ngawasi tingkat bahan bakar sing tepat. Nggunakake mekanisme float, nawakake pangukuran sing terus-terusan lan dipercaya. Sensor kasebut kalebu saringan lan ventilasi udara opsional kanggo njamin integritas sistem lan nyegah penyumbatan. Solusi komprehensif iki nambah efisiensi lan linuwih sistem generator, dadi komponen penting ing setelan industri lan komersial.
| model # | TN-265 |
| dawa | 265mm saka ngisor menyang pinggir unit sirah, 110mm ~ 1500mm bisa disesuaikan |
| Bahan | probe stainless steel lan NBR float |
| Output | 0-190ohm utawa 240-33ohm, bisa disesuaikan |
| Resolusi | Resolusi 21 mm (standar) |
| Ukuran float | 35*32 NBR |
| Pipa nyedhot bahan bakar | φ8mm, 10mm, 12mm opsional, unit filter opsional |
| Pipa bali bahan bakar | φ8mm, 10mm, 12mm opsional, dawa bisa disesuaikan |
| ventilasi udara | φ6mm ing standar |
| dawa kabel | dawa standar 460mm tanpa konektor; dawa iku customizable |
| Konektor | Iku opsional kanggo digabungake ing kabel |
