| Kullanılabilirlik: | |
|---|---|
TN yakıt seviye sensörleri ailesi, hassas yakıt seviyesi izleme için mevcut jeneratör sistemleriyle kusursuz entegrasyonu kolaylaştıran analog bir çıkış sinyali sağlar. Şamandıra mekanizması kullanarak sürekli ve güvenilir ölçümler sunar. Sensör, sistem bütünlüğünü sağlamak ve tıkanmayı önlemek için bir filtre ve isteğe bağlı bir hava deliği içerir. Bu kapsamlı çözüm, jeneratör sistemlerinin verimliliğini ve güvenilirliğini artırarak onu endüstriyel ve ticari ortamlarda hayati bir bileşen haline getirir.
| model # | TN-265 |
| Uzunluk | Ana ünitenin alt kısmından kenarına kadar 265 mm, 110 mm ~ 1500 mm özelleştirilebilir |
| Malzeme | paslanmaz çelik prob ve NBR şamandıra |
| Çıkış | 0-190ohm veya 240-33ohm, özelleştirilebilir |
| Çözünürlük | 21 mm çözünürlük (varsayılan) |
| Kayan boyut | 35*32NBR |
| Yakıt emme borusu | φ8mm, 10mm, 12mm isteğe bağlıdır, filtre ünitesi isteğe bağlıdır |
| Yakıt dönüş borusu | φ8mm, 10mm, 12mm isteğe bağlıdır, uzunluk özelleştirilebilir |
| Havalandırma | varsayılan olarak φ6mm |
| Kablo uzunluğu | varsayılan uzunluk konnektörsüz 460 mm'dir; uzunluk özelleştirilebilir |
| Bağlayıcı | Kabloya entegre edilmesi isteğe bağlıdır |
