| उपलब्धता: 1। | |
|---|---|
ईंधन स्तर सेंसर दा टीएन परिवार एनालॉग आउटपुट सिग्नल प्रदान करदा ऐ, जेह् ड़ा सटीक ईंधन स्तर दी निगरानी लेई मौजूदा जनरेटर प्रणाली कन्नै निर्बाध एकीकरण दी सुविधा दिंदा ऐ। फ्लोट तंत्र दा उपयोग करदे होई एह् लगातार ते भरोसेमंद मापने दी पेशकश करदा ऐ। सेंसर च सिस्टम दी अखंडता गी सुनिश्चित करने ते रूकावट गी रोकने लेई इक फिल्टर ते इक वैकल्पिक एयर वेंट शामल ऐ। एह् व्यापक समाधान जनरेटर प्रणाली दी दक्षता ते विश्वसनीयता गी बधांदा ऐ, जिस कन्नै औद्योगिक ते व्यावसायिक सेटिंग्स च एह् इक महत्वपूर्ण घटक बनी जंदा ऐ।
| माडल # | टी एन-265 ऐ |
| लंबाई | 265mm नीचे से सिर इकाई दे किनारे तक, 110mm ~ 1500mm अनुकूलन योग्य ऐ |
| समग्गरी | स्टेनलेस स्टील दी जांच ते एनबीआर फ्लोट |
| आउटपुट | 0-190ohm या 240-33ohm, अनुकूलन योग्य |
| मसौदा | रिजोल्यूशन च 21 मिमी (डिफ़ॉल्ट) |
| फ्लोट आयाम | 35*32 एनबीआर |
| ईंधन सक्शन पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक ऐ, फिल्टर इकाई वैकल्पिक ऐ |
| ईंधन वापसी पाइप | φ8mm, 10mm, 12mm वैकल्पिक ऐ, लंबाई अनुकूलन योग्य ऐ |
| हवा दा वेंट | डिफ़ॉल्ट च φ6mm |
| केबल दी लंबाई | डिफ़ॉल्ट लंबाई कनेक्टर दे बिना 460mm ऐ; लंबाई अनुकूलन योग्य ऐ |
| कनेक्टर | केबल पर इंटीग्रेटेड होना वैकल्पिक ऐ |
